Moc jest z Tobą!

Thursday, 11. April 2013

Moc jest z Tobą

Kilka tygodni temu szukając inspiracji na dalszą drogę zatrzymałem się w moim ulubionym uroczysku nad brzegiem rzeki.

Co dalej? - zadałem pytanie.

Po kilku chwilach, gdzieś z odległych duchowych wymiarów, po koronach wysokich drzew spłynęła na Ziemię jasna i czytelna odpowiedź:

Moc jest z Tobą.

Cokolwiek postanowisz, zostanie urzeczywistnione!

To szczera prawda. Od Wielkiego Przesilenia czuję wyraźnie, że Moc jest. Przejawia się ona dziecięcą ufnością w Boskie Przewodnictwo oraz twórczą energią, która – wiem o tym – za jakiś czas góry będzie mogła przenosić.

 

Błogosławieństwo MOC JEST Z TOBĄ działa w formacie znacznie szerszym niż mój osobisty.

Moc jest nie tylko ze mną.

Moc jest z każdym z Was!

Moc Ducha, potęga ducha

Po Wielkim Przesileniu, w którym Wszyscy mieliśmy swój czynny udział, nastał czas praktycznej realizacji Potęgi Ducha. Właśnie teraz uczymy się jak się nieskończoną twórczą mocą posługiwać. Uczymy się na prostych przykładach. Kiedy opanujemy zadania proste, przyjdzie również czas na sprawy wielkie. Tego możecie być pewni. Na razie jednak cieszmy się tym, co nam się udaje.

Czyż realizacja projektu naszej nowej, pięknej i funkcjonalnej strony nie jest świadectwem mocy urzeczywistniania?

WITAMY WSZYSTKICH NA NOWEJ STRONIE!

Opracowanie zintegrowanej koncepcji oraz przeniesienie do nowego programu było wielkim przedsięwzięciem. Tym bardziej że całą zawartość trzeba było przenosić ręcznie, artykuł po artykule. W chwili gdy oddajemy ten tekst do publikacji nadal jeszcze pozostaje sporo pracy z doprowadzeniem serwisu do pełnej funkcjonalności. Jak pewnie zauważyliście wciąż dodawane są archiwalne artykuły ze starej wersji strony. Większość artykułów po przeniesieniu wymaga ponownego sformatowania, najważniejsze jednak, że znów są dostępne (przypominamy, że funkcjonowanie starej strony zakończyło się wielką awarią).

Całe szczęście, że przy tworzeniu nowego portalu pomogli nam profesjonaliści. Serdeczne podziękowania dla firmy INVESTMAG z Dąbrowy Górniczej, której zawdzięczamy projekt wraz z jego bardzo sprawnym wdrożeniem.

Jeżeli efekt naszej pracy Wam się podoba i chcielibyście na swoich stronach umieścić odnośniki do naszego serwisu, to baner do pobrania jest tutaj:

Baner Fioletowy Płomień Merkaba

Adres do banera: http://www.twojemiejscemocy.pl

 

Zintegrowane zarządzanie nowym serwisem umożliwia bardzo łatwą publikację wersji anglojęzycznej, co pozwoli nam w końcu uruchomić poprawnie działającą stronę międzynarodową. Warunkiem są oczywiście poprawnie wykonane tłumaczenia, gdyż tego czynnika żaden automat nie wykona. Internet roi się od treści przekazanych tak, że trudno je zrozumieć. Tym bardziej w naszych publikacjach zwracamy dużą uwagę na poprawny styl i czytelność przekazów.

 

Dotyczy to w szczególności działu Fioletowy Płomień, który przez 3 lata intensywnej działalności stał się pokaźną biblioteką duchowej wiedzy. Od samego początku naszym założeniem było, aby wiedza ta była powszechnie dostępna i wolna od opłat, niczym na szczęśliwej niegdyś Atlantydzie, gdzie nauki pobierano w Świątyniach Wiedzy.

Konstruowanie instrumentów mocy, których wiele znalazło się w Waszych domach i ogrodach, pomaga taki właśnie status tej Wolnej Świątyni Wiedzy utrzymać i rozwijać.

 

Obecnie nadszedł czas, aby przesłanie Fioletowego Płomienia rozeszło się po świecie.

W związku z tym:

POSZUKUJEMY TŁUMACZY WOLENTARIUSZY

 

Część artykułów w wersji angielskiej jest już gotowych i zostaną one wkrótce opublikowane. Jednak materiału do przetłumaczenia jest nadal bardzo dużo.

Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to zadanie dla jednej osoby, tym bardziej, że nie chcemy nikogo zanadto obciążać. Osobom, które wyrażą chęć pomocy, prześlemy do przekładu nie więcej niż jeden artykuł, lub część artykułu jeżeli jest to publikacja długa. Jeżeli zgłosi się kilka osób, możemy to zadanie z łatwością razem wykonać. Zgłoszenia prosimy nadsyłac na adres:

michal@fioletowyplomien.com

To znów zaproszenie do wspólnego działania. Nasze dotychczasowe wspólne zadania były wykonane bardzo skutecznie i z wielką przyjemnością. Po prostu dobrze nam się ze sobą pracuje. Co tu wiele mówić, przecież znamy się nie od dziś, prawda?

 

Wiemy, że i tym razem wspólnie osiągniemy wielki sukces!

Newsletter

Enter your e-mail, we will inform you about new articles

e-mail: contact@violetflame-merkaba.com

tel: +44 1158880510

We call back if we miss your call. Skype: violetflame-merkaba