Światło Ducha - letnie spotkania w Komorzu

Wednesday, 24. June 2015

Kochani!

Niedawne warsztaty w Warszawie, a później wspólna medytacja w dzień letniego przesilenia pokazały jasno, że trzeba się spotykać. Spotkania tworzą nową jakość, która właśnie teraz, w czasie coraz szybszych zmian, jest nam wszystkim bardzo potrzebna. Bezpośrednie kontakty stają się też zalążkiem wzajemnej współpracy oraz formą wymiany doświadczeń.

Tym razem zapraszamy Was oboje (Ania i Michał) na 2 spotkania nad pięknym jeziorem Komorze w terminach: 17-18-19 lipca oraz 28-29-30 sierpnia 2015.

Jezioro Komorze

Kilka słów o Komorzu i okolicy. Komorze to niewielka wioska leżąca nad jeziorem o tej samej nazwie. Jest to jedno z najpiękniejszych jezior Pojezierza Drawskiego. Malowniczy, otoczony lasem akwen cechuje niezwykle czysta i przejrzysta woda (należy zabrać ze sobą strój kąpielowy). Rozległe lasy, cisza, spokój – wszystko to, co jest potrzebne, by wypocząć, oderwać się od strumienia codziennych zdarzeń i wejść w głębię duchowego doświadczenia.

Wiodącym tematem spotkania jest nadal łączność z Wyższym Ja oraz z Najwyższą Istotą:

 

Wyższe Ja,higher self

Połącz się ze swoim Wyższym Ja! (link do tematu głównego)

 

Jednocześnie chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę na bardzo ciekawą i dynamicznie zmieniającą się sytuację społeczną i energetyczną w Polsce i na świecie. Potraktujcie, proszę uczestnictwo w spotkaniu, jako przygotowanie do dalszej współpracy. Sytuacja, która będzie się w najbliższych miesiącach rozwijać, będzie wymagała dobrze skoordynowanego działania na wielu poziomach i taki właśnie plan wspólnych przedsięzięć pod hasłem Światło Ducha chcemy Wam przedstawić.

Będziemy też się zajmować tematem na najbliższą przyszłość bardzo ważnym. Chodzi o Matrycę Tworzenia oraz energię Fioletowego Płomienia, która jest siłą nośną kosmicznej zmiany. Chcielibyśmy, abyście się z tymi energiami lepiej zaznajomili, gdyż będą nam one wkrótce coraz bardziej potrzebne.

 

Dla wielu z Was obecne życie duchowe związane jest z Atlantydą, Egiptem i traumą utraconych światów. Oczywiście tym tematem również się zajmiemy, gdyż przeszłość, teraźniejszość i przyszłość są ze sobą nierozerwalnie związane.

Atlantyda,Poseida

Wspólne zajęcia przybliżą nas też do poznania wielu aspektów związanych z funkcjonowaniem naszej życiowej energii.

Będziemy również uczestniczyć w praktykach medytacyjnych oraz nauczymy się ofiarowywać posiłki.

Podczas wszystkich dni praktyki nasze pola energetyczne będą wzmacniane przez Sferyczne Wielowymiarowe Merkivy.

Sobotni wieczór przeznaczamy na wyjazd do oddalonego o 7 km Kuszewa (po drugiej stronie jeziora Komorze), gdzie usytuowana jest Sferyczna Merkiva Czakram Ziemi.

Kolejny Czakram Ziemi

W niedzielę jedziemy do Czochrynia, gdzie stoją 2 duże Merkaby (Brama Światów i 7,5 metrowe Gwiezdne Wrota) oraz 2 kamienne kręgi. Jeden z tych kręgów to zbudowany na planie Wielowymiarowej Merkaby Krąg Fioletowego Płomienia. Jest to instalacja o wyjątkowych właściwościach znana z działania na dużą odległość.

Zakwaterowanie:

Mamy do dyspozycji 2 domy mieszkalne połączone ładną, drewnianą salą spotkań oraz mały domek z gliny dla osób pragnących odosobnienia. Na dziedzińcu koncentryczny krąg kamienny ustawiony przez Michała.

 

Dojazd:

Turystyczny Dom Wiejski "Przystanek Komorze"

Komorze 3 (przy przystanku)

78-445 Łubowo, województwo zachodniopomorskie, powiat szczecinecki, gmina Borne Sulinowo

Mapa google:

Komorze, mapa dojazdu

Komorze jest oddalone od głównych szlaków komunikacyjnych, toteż najlepiej przybyć na spotkanie własnym transportem. W przypadku braku samochodu prosimy o dojazd autobusem lub koleją do miejscowości Łubowo, skąd będziemy uczestników odbierać po wcześniejszym umówieniu.

Osoby, które przyjadą w czwartek powinny pomyśleć o zabraniu dla siebie jedzenia na kolację. Ze względu na głęboko duchowy charakter naszego spotkania prosimy, aby było to jedzenie w pełni wegetariańskie (na wszelki wypadek przypominamy, że ryby to też zwierzęta i ich nie jemy).

Od piątku do niedzieli smaczne posiłki wegańskie będzie dla nas przyrządzał kucharz z inwencją i doświadczeniem Darek Gross ze Szczecina.

Zapraszamy Was na warsztaty z dziećmi. One wręcz powinny spotykać się z takimi energiami i wsłuchiwać w wiedzę inną niż ta, podawana w szkołach. Jeśli Wasze dzieci chciałyby się spotkać z naszą córką, to polecamy termin sierpniowy, gdyż podczas warsztatów lipcowych Malwina będzie na obozie harcerskim.

Zachęcamy do przybycia również rodaków mieszkających lub pracujących za granicą!

Jesteśmy do Waszej dyspozycji od czwartkowego wieczoru do niedzielnego popołudnia. Zajęcia zaczynamy w piątek rano od wspólnej medytacji.

 

Koszt uczestnictwa:

Opłata organizacyjna: 210 zł

Nocleg: 2x 65 zł = 130 zł lub 3x 65 zł = 195 zł (dla osób przyjeżdżających w czwartek po południu lub wieczorem)

Wyżywienie: 105 zł od piątku rano do niedzieli rano

Razem: 445 zł lub 510 zł (w zależności od ilości noclegów)

Dzieci nie płacą za uczestnictwo a z kosztów organizacyjnych jedynie 50 % za wyżywienie i 50% za nocleg (o ile mogą spać z rodzicem lub na własnym materacu i śpiworze).

 

Istnieje również możliwość uczestnictwa bez wyżywienia i noclegu dla osób, które wybiorą nocleg lub wyżywienie na własną rękę. Wówczas koszt uczestnictwa to jedynie 210 zł. Zachęcamy jednak do skorzystania z pełnej oferty, aby na ten krótki, lecz intensywny czas mieć głowę wolną od spraw organizacyjnych.

 

Zapisy na warsztaty:

Telefonicznie: 602320278 – Ania, 604487802 – Michał

Pocztą elektroniczną: michal@fioletowyplomien.com

 

Po potwierdzeniu uczestnictwa prosimy o wpłatę należności na konto:

06 8581 1056 0301 0259 3000 0001 – Spółdzielcza Grupa Bankowa

Tytuł wpłaty: spotkanie w Komorzu (lipiec / sierpień)

Newsletter

Enter your e-mail, we will inform you about new articles

e-mail: contact@violetflame-merkaba.com

tel: +44 1158880510

We call back if we miss your call. Skype: violetflame-merkaba