Duchowa Godzina "W"

Monday, 27. July 2015

Światło Ducha, portal boskiej energii

W ciągu ostatnich 3 miesięcy w Polsce nieoczekiwanie zaczęła budzić się duchowa energia. To, co chcielibyśmy Wam w związku z tym opowiedzieć, jest dużo szersze niż krótkie przesłanie, którym chcemy się podzielić dzisiaj. Na długą opowieść nie starczy dziś czasu, ponieważ tuż przed nami pojawia się bardzo ważne zadanie. Obiecujemy, że całą opowieść i związany z tym program działania przedstawimy w najbliższym możliwym czasie. Tymczasem zaś zapoznajcie się z pewną ideą, która skrystalizowała się podczas niedawnego spotkania „Światło Ducha” w Komorzu.

Spotkanie w Komorzu

Podczas spotkania bardzo wyraźnie dało się odczuć, że mamy obecnie do czynienia z ludźmi, których przebudzenie osiąga coraz wyższy poziom integracji, z ludźmi gotowymi do podjęcia dalekosiężnych celów.

W najbliższych dniach pojawi się okazja, aby wypróbować w praktyce moc naszej zjednoczonej woli oraz instrumentów, które tę wolę wzmacniają. Pamiętajmy, że od roku 2012 jakość i moc tych instrumentów znacznie się rozwinęła...

Wielowymiarowe Sferyczne Piramidy - Ogniskowanie Mocy Ducha

 

1- go sierpnia o godzinie 17:00 Polska będzie obchodzić kolejną, już 71-wszą rocznicę Powstania Warszawskiego. Wykorzystajmy tę chwilę, kiedy społeczństwo zwolni w biegu i pomyśli o czymś innym niż codzienność.

Dokładnie o 17:00, w Godzinę „W”, spotkajmy się na wspólnej medytacji, podczas której odprowadzimy duchy ofiar powstania. Dusz, które przy okazji tego wielkiego zrywu i wielkiej tragedii zagubiły się pomiędzy wymiarami, jest na pewno nadal wiele. Pamiętajmy, że poza wymiarem fizycznym czas potrafi się zatrzymać w błędnej pętli.

Złóżmy tym duszom podziękowanie za zryw, które w imię wolności wykonały.

Oddajmy im honor, o który przecież walczyły, po czym pokażmy im drogę do Światła.

Niech wszystkie anioły stróżujące przy przejściach do wyższych wymiarów otworzą dla nich szeroko wrota.

Niech otoczą ich opieką.

Niech ukoją rany ich serc i dusz.

Odprowadzając dusze warto pokazać im nowy cel, na którym mogą skupić swe siły. Niech te dzielne dusze wesprą z wyższego, wyzwolonego poziomu Powstanie Ducha, które Polskę i Świat poprowadzi do Wielkiej Dziejowej Przemiany. Regeneracja na poziomach wolnych od pułapki astralnej iluzji następuje bardzo szybko, nie zdziwcie się zatem jeśli ci, którzy jeszcze kilka godzin wcześniej byli zgnębieni i zrozpaczeni, zgłoszą się do Was jako Wasi światli pomocnicy.

KODY I PROGRAMY

Nasze dotychczasowe doświadczenia ze zbiorowym odprowadzaniem dusz pokazują, że nie chodzi tu tylko o odprowadzanie samych dusz. Każdemu takiemu dramatycznemu wydarzeniu towarzyszą bardzo silne programy, które odciskają głębokie piętno na społeczeństwie. W przypadku tego tragicznego powstania z pewnością bardzo silnie wyrył się w społeczeństwie cały kompleks niepomyślnych programów, takich jak:

 

  • Poczucie osamotnienia i zdradzenia – bo przecież Polska i walczący o jej wolność powstańcy zostali haniebnie zdradzeni przez wszystkich sojuszników.

  • Trauma związana z brutalnym zdeptaniem wzniosłych ideałów

  • Brak wiary w sukces podejmowanych działań i w międzynarodową solidarną pomoc.

  • Oraz wiele innych, których trudno tu wymienić.

     

Wszystko to są wzorce emocjonalne, które utrudniają normalny rozwój społeczeństwa na dotkniętym klęską terenie. Naszym zadaniem jest również zdjęcie i odprowadzenie wszystkich tych utrudniających życie kodów. Niech społeczeństwo, w którym żyjemy stanie się wolne i godne tego, aby wysoko wznieść pochodnię Światła Ducha! Niech to Światło stanie się wyraźnie widoczne z oddali.

 

Podsumujmy:

1-go sierpnia o godzinie 17:00 spotykamy się fizycznie wszędzie tam, gdzie macie taką możliwość (nawet 2-3 osoby medytujące razem wzajemnie wzmacniają swe wibracje).

Kto nie ma możliwości na spotkanie fizyczne, łączy się ze wszystkimi medytującymi poprzez przestrzeń serca.

Medytujemy przez około 20-30 minut lub tyle, ile uznacie za odpowiednie.

Podczas medytacji otwieramy portal nad Warszawą i nad Polską.

Przez portal odprowadzamy dusze powstańców oraz wszystkich, którzy zostali w powstaniu poszkodowani.

Odprowadzamy też narzucone przez te tragiczne wydarzenie programy i kody.

Wspólna medytacja jest jedynie zainicjowaniem procesu, który może potrwać kilka lub kilkanaście godzin. Prosimy, aby przez ten czas otoczyć zachodzące zmiany opieką.

 

Niech podjęta przez nas inicjatywa stanie się impulsem stwórczym dla Światła Ducha.

Niech moc, nadzieja i gotowość do zmiany zagości w sercach ludzi.

 

Powodzenia!

 

 

Na Facebooku została założona grupa Światło Ducha. Jeżeli chcesz aktywnie uczestniczyć w kolejnych wydarzeniach, wymieniać się doświadczeniami, organizować lokalne spotkania i inicjatywy oraz kontaktować się z ludźmi, którzy je współtworzą, dołącz do tej grupy:

Newsletter

Enter your e-mail, we will inform you about new articles

e-mail: contact@violetflame-merkaba.com

tel: +44 1158880510

We call back if we miss your call. Skype: violetflame-merkaba