Spotkanie z Duchami Ziemi

Wednesday, 14. October 2015

Duchy Ziemi

Ojcowski Park Narodowy, Kraków, Częstochowa

12-15 listopada 2015

Witajcie Kochani,

Wszystkim sympatykom Fioletowego Płomienia pragniemy zaproponować coś wyjątkowego.

Dotychczasowe trzy edycje naszych wiosennych i letnich warsztatów wyraźnie pokazały, że osoby, z którymi się spotykamy, są duchowo dojrzałe i bardzo szybko się rozwijają. Bogactwo wzajemnych interakcji sprawiło, że niektórzy z uczestników warsztatów stali się naszymi współpracownikami, pomagając przy realizacji nowych projektów. Kontakt bezpośredni jest wielokrotnie cenniejszy niż wirtualny!

Obecnie chcielibyśmy spotkać się z Wami na innych niż dotychczas warunkach. Będzie to bowiem spotkanie o charakterze integracyjnym, odbiegające od tradycyjnej formuły warsztatów. Funkcja osób prowadzących będzie związana bardziej z wyznaczeniem kierunku i koordynacją działania. Zgodnie z założeniem jest to bowiem spotkanie równorzędnych partnerów, którzy choć są na różnych poziomach rozwoju, uczą się od siebie nawzajem. Zjeżajmy się, aby się poznać oraz podjąć wspólne działanie.

Spotkamy się w wyjątkowym miejscu. Naszą bazą jest harcerski ośrodek szkoleniowo - wypoczynkowy w Korzkwi, 15 km na północny-zachód od Krakowa, w otulinie Ojcowskiego Parku Narodowego.

Osrodek w Korzkwi

Ośrodek znajduje się w dwóch budynkach podworskich i pięciu ogrzewanych domkach. Graniczy bezpośrednio z pięknym starym parkiem, w którym podziwiać można wiekowe, uznane za pomniki przyrody drzewa. Nad wszystkim góruje wzgórze zamkowe z dobrze zachowanymi ruinami zamku z XIV wieku. W pobliskim parku narodowym przepiękny jurajski krajobraz z głębokimi, zalesionymi dolinkami i wapiennymi skałami o fantazyjnej rzeźbie.

Dla nas będzie to punkt wypadowy do 2 bardzo ważnych energetycznie miejsc na duchowej mapie Polski:

 

Czakram Wawelski w Krakowie – jeden z najważniejszych i najsilniejszych naturalnych czakramów Ziemi. O znaczeniu tego miejsca może świadczyć fakt, że nawet przywódcy dużych państw, jak swego czasu odwiedzający Polskę prezydent Indii, proszą o możliwość spędzenia przy czakramie chwili w skupieniu. Czakram ten był źródłem wielkiej mądrości i potęgi dawnej Rzeczpospolitej w czasach, gdy jej władcy rezydowali w bezpośrednim sąsiedztwie jego potężnej emanacji. Mądrość i słuszność poczynań promieniowała na cały rozległy kraj, czyniąc zeń krainę żyzną i bogatą.

Wawel,czakram wawelski

 

Jasna Góra w Częstochowie. Miejsce, które od pradawnych czasów emanowało ochronną, życiodajną i uzdrawiającą mocą. W czasach przedchrześcijańskich było to znane z uzdrowień miejsce poświęcone Bogini Dziewannie, obecnie zmienione w sanktuarium Matki Boskiej. Niezależnie od zmiany nadanych przez ludzi form, nadal jest to ta sama pradawna, otaczająca matczyną miłością moc Bogini. Kiedykolwiek kraj znajdował się w potrzebie, to właśnie tu szukano ochrony i wsparcia i co najważniejsze, zwykle wsparcie to otrzymywano.

Jasna Góra

 

Oba te szczególne miejsca znajdują się pod troskliwą opieką pradawnych istot – Duchów Opiekunów Ziemi. Istoty te manifestują się w miejscach mocy w bardzo różny sposób. Właśnie z tymi szlachetnymi Opiekunami pragniemy nawiązać łączność. Toteż oba miejsca mocy będą celem naszych odwiedzin oraz wspólnej energetycznej pracy dla dobra Ziemi i jej mieszkańców.

 

Jak zwykle na miejscu spotkania będzie można skorzystać z dobroczynnego wpływu mniejszych, lecz również silnych punktów dostępu do duchowej mocy, które coraz liczniej rozsiane są na mapie Polski i świata.

Sferyczna Piramida Merkiva Alfa

Będziemy z tych punktów dostępowych korzystać podczas naszych porannych i wieczornych medytacji.

 

Pyszne wegańskie wyżywienie podczas całego zjazdu zapewnia nasza genialna Ela „Ziemia”, która rozpieszczała nas podczas II spotkania w Komorzu.

Ela - Ziemia

 

Jak jest na naszych spotkaniach?

Ciepło, rodzinnie, przyjaźnie, radośnie, duchowo. Nic dziwnego, że niektórzy uczestnicy przyjeżdżają powtórnie. Dobrze jest spotkać ludzi czujących i myślących podobnie. Dobrze jest spotkać przyjaciół. Jak było na spotkaniach, które się dotąd odbyły, zobaczcie sami, klikniecie na niżej zamieszczony obrazek otwiera fotoreportaż z naszych letnich spotkań:

Uczestnicy II spotkania w Komorzu

 

Ponieważ większość czasu będziemy spędzać w terenie, prosimy o zabranie ciepłej turystycznej odzieży, plecaka lub podręcznej torby wycieczkowej oraz termosu na ciepłe picie. Przyda się również mocny śrubokręt lub mała łopatka, ponieważ w niektórych miejscach będziemy zakopywać kryształy.

Ramowy program spotkania:

12 listopada wieczorem - zjeżdżamy sie do ośrodka. Kolacja.

13 listopada. Dzień zaczynamy o 7:30 medytacją, 9:00 śniadanie, 10:00 spotkanie i omówienie planu działania, 11:30 wyjazd do Częstochowy, po powrocie obiadokolacja i dalszyciąg wspólnych zajęć

14 listopada, po śniadaniu i porannych zajęciach wyjazd do Krakowa, po powrocie obiadokolacja i podsumowanie wspólnej pracy.

15 listopada, po śniadaniu wycieczka do Ojcowskiego Parku Narodowego, koniec spotkania i wyjazd.

 

 

Zapraszamy do wspólnej podróży do Źródeł Mocy!

Mile widziane osoby z dziećmi. Niech młodzi też uczestniczą w tym, co robimy!

 

 

Koszt uczestnictwa w spotkaniu:

Noclegi: 3 x 30 zł = 90 zł

Wyżywienie: 3 x 40 = 120 zł, dzieci i młodzież do lat 15 mają zniżkę i płacą 3 x 25 zł

Opłata organizacyjna: 70 zł, dzieci i młodzież do lat 15 są z tej opłaty zwolnione.

Transport: około 50 zł (wynajem autokaru do Krakowa i do Częstochowy – ostateczna wysokość opłaty będzie zależała od ilości uczestników)

Razem: 330 zł – koszt dla jednej osoby dorosłej z pełnym pobytem i wyżywieniem

Dla osób mieszkających w okolicy możliwe jest skorzystanie ze spotkania bez noclegu.

 

Rezerwacje przyjmujemy telefonicznie: 602320278 – Ania lub mailowo na adres: spotkania@fioletowyplomien.com

 

Po potwierdzeniu uczestnictwa prosimy o wpłatę należności na konto:

Numer konta: 06 8581 1056 0301 0259 3000 0001 – Bank Spółdzielczy w Świdwinie

Adresat wpłaty: Anna Papierska

Tytuł wpłaty: spotkanie w Krakowie

 

Adres ośrodka:

Harcerski Ośrodek Wypoczynkowy "Korzkiew"
32-088 Przybysławice, Korzkiew
tel/fax: 12 419-42-32

Link do mapy dojazdu

 

Newsletter

Enter your e-mail, we will inform you about new articles

e-mail: contact@violetflame-merkaba.com

tel: +44 1158880510

We call back if we miss your call. Skype: violetflame-merkaba