Fioletowy Płomień dla Polski - dobrze idzie, działajmy dalej!

Sunday, 18. October 2015

Bardzo dziękujemy za piękną medytację, pierwszą z serii - wszystkim, którzy w niej uczestniczyli. Czy czujecie jaką siłę mają zjednoczone myśli? Powiem Wam szczerze, że jestem pod wrażeniem obecnej jakości synchronizacji energii psychicznej, która następuje we wspólnych medytacjach. Wygląda na to, że sieć zwana kryształową jest przynajmniej nad terytorium tego kraju całkiem nieźle rozpięta i coraz łatwiej się po niej poruszać.

Bardzo możliwe, że przyczynia się do tego coraz większe nasycenie punktów dostępu, takich jak na przykład Wielowymiarowe Merkivy, które przecież są mocno nasycone kryształami podłączonymi do Kryształowej Sieci i mocno ich energie wypromieniowują.

Niezależnie od tego, jaka jest tego przyczyna, wygląda na to, że jesteśmy w bardzo dobrym punkcie czasu i przestrzeni i mamy wielka szansę, która powinniśmy wykorzystać.

Zapraszamy Was serdecznie do uczestnictwa w kolejnych dniach medytacji!!!

Przypominamy, codziennie od 17 do 25 października 2015

Godzina od 20:00 do 20:30

Link do pełnej informacji o medytacji

Jeśli ktoś nie może poświęcić całych 30 minut, niech dołączy się nawet na minut 15 – ważne, żeby wspólna intencja się kumulowała. Zapewniamy Was, że jest to działanie o bardzo dużym znaczeniu!

Niech yagya – święty, ofiarny ogień płonie.

yagya, ofiarny ogień

Działajmy!

 

 

PS

Przyjdzie taki czas, kiedy do tego by się porozumieć, nie będziemy już potrzebować komputerów...

Newsletter

Enter your e-mail, we will inform you about new articles

e-mail: contact@violetflame-merkaba.com

tel: +44 1158880510

We call back if we miss your call. Skype: violetflame-merkaba