Globalna Rewolucja Ducha - I

Saturday, 30. July 2011

CZĘŚĆ I - PODAJMY SOBIE RĘCE!

Nadszedł czas Przemiany!

Koniec czekania - teraz jest czas działania!

Trzeba marzenia przekształcić w czyn.

Czekamy na znak, wertujemy w internecie wiadomości:

- czy już coś wiadomo?

- czy już może się zaczęło?

Jednak naprawdę zależy to od nas!

To MY mamy dokonać Transformacji Ziemi.

Razem!

Nie każdy z osobna, kryjąc się w swych domach.

Potrzebna jest współpraca, wspólne działanie.

Razem możemy wszystko!

Nie czekajmy już, nie oglądajmy się na innych.

Złączmy nasze serca i umysły dla Nowej Ziemi!

 

W środowisku duchowym ludzie mają tendencję do rozdymania swego ego i podążania swoją własną „jedynie słuszną” drogą. W ten sposób każdy idzie w innym kierunku.

 

Z punktu widzenia władających Ziemią sił demonicznych, jest to sytuacja idealna. Porozumienie potężnych, lecz w tej chwili rozproszonych sił światła jest dla nich ogromnym zagrożeniem, toteż demony zrobią wszystko, żeby do takiego porozumienia nie doszło. Do swych celów używają wszystkich środków. Ulubioną metodą sprawdzoną od wieków jest posługiwanie się zaślepionymi ludźmi, którzy w dobrej wierze i w świętym gniewie zawsze są gotowi do zaciągnięcia heretyków na stosy. Już dziś wielu jest wzburzonych. Dlaczego? Jedynie dlatego, że Fioletowy Płomień wyciągnął rękę do Projektu Cheops.

 

Kochani, to nie wszystko. Wyciągnąłem również rękę do Joanny Rajskiej i Jacka Czapiewskiego, autorów książki „Między Chaosem a Świadomością – Hiperfizyka”.

 

Od Pani Joanny Rajskiej otrzymałem taką odpowiedź:

„Współpraca jest nie tylko wskazana, ale nawet konieczna. Jesteśmy gotowi do każdej współpracy nawet wtedy gdy nie do końca będziemy podzielać cudze poglądy. Nie czas bowiem na teoretyczne spory. Czas najwyższy na połączenie sił i ogłoszenie komunikatu - Wszystkie ręce na pokład, bo zbliża się sztorm wszech czasów.”

 

To nadal nie wszystko...

 

Hejal Bobik Uta Hano – kosmita wcielony w ciało człowieka, tu w Polsce. Ponieważ nie zgadzałem się z niektórymi tezami i miałem wątpliwości co do tożsamości osoby podającej się za Kosmitę, Hejal mi się przyśnił. Było to kilka miesięcy temu. Od tego czasu nie mam najmniejszych wątpliwości, że Hejal jest kosmitą. Hejalu, wyciągam do Ciebie rękę w tej chwili. Przyjmij moje wyrazy szacunku oraz zaproszenie do współpracy. Zróbmy to dla Ziemi.

 

Ania Dolińska, Andrzej Wójcikiewicz – moi przyjaciele z Atlantydy, obecnie z Projektu Cheops. Niech dobry los i wszyscy opiekunowie dadzą nam szansę zmienić bieg historii - przywrócić do życia piękny i wspaniały świat, który przed wiekami tworzyliśmy. Świat, którego podczas huraganu dziejów nie udało nam się ocalić. Oto moje marzenie i modlitwa.

 

Januszu Zagórski - wspaniały organizatorze i działaczu. Wiem że się włączysz...

 

Reiko Roshi - Wielki Duch Wolności, który przez Ciebie przemawia płynie z tego samego Źródła. To co nas różni, to złudzenie. Przyjmij proszę zaproszenie do współpracy.

 

Zwracamy się również do światłych ludzi podążających drogą Chrystusa. Jego mistrzowska postać jest w naszych sercach.

 

Wszyscy, tu w Polsce, których nie wymieniłem i nie znam...

 

Poza granicami:

 

David Icke, Jan van Helsing, Drunvalo Melhizedek, Alex Jones, David Wilcock, Jordan Maxwell, Gregg Braden, Alex Collier, Nassim Haramein, wielu, wielu innych...

 

Jesteście daleko ale czym jest odległość wobec Potęgi Ducha.

Połączmy nasze siły!

Tu Statek Ziemia. Wszyscy na pokład! Nadszedł czas działania!

 

Przejdź do Części II - PODSTAWY  REWOLUCJI

 

Komentarz uzupełniający (kilka miesięcy później):

Niestety mimo całkiem niezłego początku do powszechnej współpracy w Polsce nie doszło. Ciemność wykorzystała swoje tradycyjne połączenia zaś ci, którzy najmocniej współpracę deklarowali, całkowicie jej zaprzeczyli.

Wyrazy szacunku dla Projektu Cheops, który jako jedyny z zaproszonych podszedł do współpracy rzetelnie.

Newsletter

Enter your e-mail, we will inform you about new articles

e-mail: contact@violetflame-merkaba.com

tel: +44 1158880510

We call back if we miss your call. Skype: violetflame-merkaba