Połącz się ze Swoim Wyższym Ja!

Tuesday, 26. May 2015

Czy chciałbyś uspokoić myśli i wejść w stan medytacji?

Poczuć płynącą przez Ciebie energię?

Doświadczyć wyższych wymiarów duchowych?

A może chciałbyś te umiejętności pogłębić?

Jeśli tak, to mamy coś dla Ciebie...

 

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty Michał Papierskiego w asyście niezwykłych Sferycznych Piramid!

Michal Papierski and Spherical Pyramids

Jeden gram osobiście przeżytego doświadczenia jest cenniejszy od tony wiedzy wyuczonej.

Wiedza, którą się dzielę, pochodzi z autentycznego, osobistego doświadczenia. Prowadząc działalność duchową oraz tworząc instrumenty mocy, dążę do tego, aby takie właśnie samodzielnie przeżyte doświadczenie stało się udziałem każdego, kto zechce się na nie otworzyć. Naucz się czerpać z Nieskończonego Źródła Ducha samodzielnie!

Kiedy prowadzę zajęcia, jestem połączony z Wyższym Poziomem Świadomości. Stan ten w łatwy sposób udziela się również uczestnikom zajęć. Dzieje się tak w dużej mierze dzięki wyjątkowym, podnoszącym wibracje instrumentom, które zawsze na warsztaty zabieram.

Sferyczna Piramida Merkiva Alfa

Merkaby i Merkivy w formie Sferycznych Piramid tworzą silne pole świadomości, dzięki któremu myśli, odczucia i idee członków grupy wchodzą we wzajemny rezonans, tworząc nową, unikalna jakość. Razem odbywamy niepowtarzalną wędrówkę do wymiarów duchowych. Jej celem jest nawiązanie łączności ze swoją własną Wyższą Tożsamością i oraz zezwolenie na to, aby mądrość Wyższego Ja pokierowała naszym życiem.

Wyższa Tożsamość jest zazwyczaj głęboko połączona z doświadczeniami z naszych przeszłych żyć, zwłaszcza tych sprzed wielu tysięcy lat, kiedy zamieszkiwaliśmy Ziemię jako potężne istoty z kosmicznym rodowodem. Czas, w którym obecnie się znajdujemy, jest wyjątkowy. Ziemia prosi nas o to, abyśmy odzyskali pamięć i moc, którą kiedyś utraciliśmy. Ziemia prosi nas o powtórne przejęcie zwierzchnictwa!

Gaja

Co prawda na naszych warsztatach nie prowadzimy sesji regresingowych, jednak sam kontakt z zapomnianą, potężną częścią własnej osobowości, może wielu z Was przynieść rozwiązanie zagadki tego, kim byliście w przeszłości i co powinniście z tym zrobić teraz.

Jeżeli nie miałeś do tej pory sposobności, aby opanować sztukę medytacji, pokażemy Ci jak osiągnąć ten stan w prosty sposób. Pomogą nam w tym Sferyczne Piramidy, które bardzo ten proces ułatwiają.

Pracując ze Sferycznymi Piramidami, będziesz miał również okazję poczuć, jak funkcjonują Twoje duchowe energie. Przekonasz się też, jaką energię emitują różne rodzaje minerałów i jaki mają one wpływ na Ciebie.

Zwieńczeniem naszych zajęć jest wiedza i ćwiczenia medytacyjne służące do nawiązania kontaktu z nieskończonym, pozaziemskim źródłem wiedzy i mądrości – z Najwyższą Istotą.

Świat Światła,Najwyższa Istota,najwyższa dusza,paramatma

Temu zagadnieniu poświęcamy większą część drugiego dnia naszej wspólnej wędrówki.

 

Zapraszamy serdecznie!

 

Miejsce: Warszawa, Ośrodek Nowolipie, ul. Nowolipie 25B, tel 22 838 34 96

Termin: 13-14 czerwca 2015

Sobota od 10:00 do 18:00 z przerwą na posiłek, możliwość zamówienia kateringu lub zjedzenia smacznego obiadu w pobliskiej jadłodajni wegetariańskiej.

Niedziela od 10:00 do 15:00

Koszt: warsztaty 2 dniowe – 220 zł, w przypadku uczestnictwa 1 dniowego – 170 zł

Na miejscu jest możliwość noclegu w cenie 70 zł/doba. Rezerwacja noclegów tel: 22 8383496

 

Prosimy o zgłoszenia e-mailem na adres: michal@fioletowyplomien.com lub telefonicznie: 604487802 (Michał), 602320278 (Ania)

 

*****

 

Następne warsztaty odbędą się na Pomorzu Zachodnim nad pięknym jeziorem Komorze w terminach:

17-18-19 lipca 2015

27-28-29 sierpnia 2015

 

Szczegóły wkrótce!

Newsletter

Enter your e-mail, we will inform you about new articles

e-mail: contact@violetflame-merkaba.com

tel: +44 1158880510

We call back if we miss your call. Skype: violetflame-merkaba